قالب وردپرس افزونه وردپرس

سئو و خدمات بهینه سازی سایت

سیستم آمار وب سایت (Website Traffic Statistics)

سیستم آمار وب سایت (Website Traffic Statistics)

 آمار بازدید وب سایت از دید مدیران، صاحبان و اداره کنندگان وب سایت غیر قابل چشم پوشی است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با استفاده از سیستم آمار وب سایت که در بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو از جمله گوگل بسیار موثر است می توانید آمارها و نمودارهای مختلفی را مشاهده نمایید:

نمودار آماری و مقایسه ای از بازدیدکنندگان وب سایت شما در طی روزهای مختلف میانگین بازدیدکنندگان وب سایت شما در طول هر روز در بازه های زمانی مختلف میانگین ماندگاری مخاطبان در وب سایت شما بر اساس واحد زمانی دقیقه آمار بازدید از هر صفحه از وب سایت شما و مقایسه آن با روزهای مختلف جدول و نمودار مقاسیه بازدید از هر صفحه از وب سایت شما با سایر صفحات وب شما آمارها و نمودارهای بسیار دیگر

بهینه سازی خبر (News Optimization) چیست؟

بهینه سازی خبر (News Optimization) چیست؟

لیست کامل از کلمات کلیدی که با استفاده از آنها وارد  وب سایت شما شده اند. کشورها و شهرهایی که مخاطبان وب سایت شما از آن به سایت شما وارد شده اند (علامت گذاری شده بر روی نقشه). آمار تفکیکی و مقایسه ای بازدید از هر صفحه وب شما دریافت گزارشات آماری در هر بازه زمانی مورد نظر شما نمایش منابع ترافیک وب سایت شما اعم از موتورهای جستجو، داریکتوریهای اینترنتی و وب سایت هایی که به سایت شما لینک(وب سایت های مرتبط) شده اند.

جهت خرید آنلاین محصولات موجود در سایت به فروشگاه محصولات مراجعه کنید فروشگاه محصولات
Hello. Add your message here.
سانترال،تجهیزات الکترونیک،دوربین مداربستهنوین وب ساز ثبت نام لاتاری 2021 dvlottery 2021