طراحی وب سایت

7 مزیت طراحی سایت حرفه ای

این روز ها مردم عموما به این شعار که هرگز کسی را از روی ظاهرش قضاوت نکنید اهمیت نمی دهند . این قضیه در مورد وب سایت هم صدق می کند . مردم سایت شما را می بینند و سپس تصمیم می گیرند که این سایت مکان خوبی برای گذران وقت می باشد یا اینکه باید به جای دیگری بروند . همانطور که مشخص است سودهی از یک وب سایت حرفه ای بسیار عالی خواهد بود مخصوصا” اگر این وب سایت به منظور پیشبرد فعالیت حرفه ایتان باشد.
در این مقاله 7 دلیل متفاوت ذکر شده است که چرا داشتن یک وب سایت حرفه ای به نفع شماست.

نمایشگاه مجازی با استفاده از گالری های

[divider style=”dashed” top=”5″ bottom=”5″]

نمایشگاه مجازی با استفاده از گالری های CSS

یکی از مزایای داشتن یک وب سایت حرفه ای این است که شما قادر خواهید بود عکس های خدمات یا محصولات خود را در سراسر فضای مجازی منتشر کنید. در صورتی که در شرایطی غیر از این، چنین امکانی وجود ندارد . پیامد این کار افزایش ترافیک سایت و در نتیجه ایجاد مشتریان بالقوه و افزایش اعتبار شما می باشد.

 

 

 

 

 

حساس و تاثیر اولیه تعیین کننده است

[divider style=”dashed” top=”5″ bottom=”5″]

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد احساس اولیه در مخاطب یکی از عوامل مهم می باشد و یک طراحی سایت حرفه ای قطعا” باید به سمتی برود که احساسی جذاب و همچنین کششی در مخاطب با دیدن اولیه وب سایت ایجاد شود.

مهارت ها و تخصص هایتان را به صورت ساده در وب سایت نشان دهید

[divider style=”dashed” top=”5″ bottom=”5″]

12

 با یک طراحی سایت حرفه ای قادر خواهید بود به مخاطبانتان نشان دهید که در چه چیزهایی و چه خدمات و محصولاتی بهترین هستید. اگر شما یک طراح یا یک نویسنده هستید ، مهارتتان را در وب سایت به نمایش بگذارید. در هر حال قادر خواهید بود برای برجسته کردن و نشان دادن حوزه برتری هایتان ، از یک طراحی عالی بهره بگیرید. یک سایت حرفه ای اجازه می دهد که مردم بدانند شما چه کاری انجام می دهید و آنها چگونه می توانند از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند . طراحی حرفه ای وب سایت بسیار بهتر از یک طراحی مملو از اطلاعات و بدون داشتن یک مسیر کلی و جهت دهی صحیح می باشد.

 

 

 

 

طراحی بهتر + بازدید کننده بیشتر= فروش بیشتر

[divider style=”dashed” top=”5″ bottom=”5″]

با یک طراحی قوی شما می توانید از سراسر فضای مجازی بیننده جذب کنید. آنها می نشینند و خیره به وب سایت زیبای شما که برایشان طراحی و عرضه نموده اید نگاه می کنند و بعد از آن برای بیرون کشیدن کارت اعتباری خود از جیبشان و خرید محصولات شما انگیزه خواهند داشت ، البته این اتفاق ممکن است دقیقا” همانطور که گفته شد برای شما نیفتد اما یک طراحی خوب که بتواند بیننده بیشتری را جذب کند قطعا” فروش را بیشتر خواهد کرد.

اشکالات کمتر سایت و سازگاری بیشتر با مرورگرها

[divider style=”dashed” top=”5″ bottom=”5″]

آیا وب سایت شما در همه مرورگر ها قابل دسترسی هست؟ 
یک طراح سایت اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما برای انواع مرورگرها به وضوح قابل دیدن و دسترسی می باشد . بنابراین این امکان به شما داده می شود که کاملا” در برابر کسانی که وب سایت شما را می بینند، حتی کسانی که از مرورگر های قدیمیتر استفاده می کنند، حرفه ای ظاهر شوید.

زمان تعمیر و نگهداری وب سایت خود را به حداقل برسانید

[divider style=”dashed” top=”5″ bottom=”5″]

با بکار گیری یک طراحی وب سایت حرفه ای به واقع زمانی که برای تعمیر و بروز رسانی سایت خود اختصاص می دهید را به شدت کاهش دهید و بیشتر زمانتان را متمرکز کنید بر روی چیزهایی که اهمیت بیشتری برایتان دارند مثل فروش ، جذب مخاطب، و یا بیشتر دیده شدن

افزایش بازدید وب سایت

[divider style=”dashed” top=”5″ bottom=”5″]

web-design

 

مزیت طراحی سایت حرفه ای ارتقا رتبه بندی در موتور های جستجو و دسترسی به بازارهای جدید می باشد. طراح وب حرفه ای از کدهای پاک و تمیز استفاده کرده و در نهایت این امر برای خزنده موتور های جستجو خوشایند خواهد بود. راه دیگر برای افزایش جستجو و بازدید از وب سایت ، لینک هایی می باشد که سایت های دیگر به سایت شما خواهند داد.مسلما” زمانی که سایت طراحی شده کیفیت بالایی داشته باشد و در نهایت متون خوبی در آن قرار بگیرد ، افراد را ترغیب به لینک دادن به سایت شما خواهد کرد.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید